O nás

Společnost

Moje fajn vzdělání

Naše motto

„Objevujte své možnosti“

Naše filozofie

Termíny jako blended learning, e-learning, microlearning, spaced learning, mobile learning a další plní internet a není lehké se v nich orientovat. My Vám pomůžeme se ve světě moderních vzdělávacích technologií a postupů vyznat, využít je ve Váš prospěch a zároveň je spojit s tradičními výukovými styly. Netvrdíme, že online learning je vždy to nejlepší řešení, protože z vlastní zkušenosti školitelů, trenérů, web designerů, ... víme, že ne všechny formy vzdělávání jsou vhodné pro každého nebo každou situaci.

Podle nás z Moje fajn vzdělání je vzdělávání možné brát jako tři (ne)oddělitelné části: Moje (já sám jsem zodpovědný za to, zda se do učení pustím a kolik tomu věnuji energie. Bez vlastní iniciativy to nejde). Potom je tu Fajn (to je, když se učíme formou zábavy). Tahle část vzdělávacího procesu je bohužel často opomíjená hlavně v pracovním prostředí. Nakonec je tu část Vzdělání (ve smyslu vzdělávacího systému). Systém tu vždycky byl a bude. Někdo ho neuznává a někdo je rád za nastavená pravidla.

My v Moje fajn vzdělání se všechny tři části snažíme propojit a nahlížet na vzdělávání nestranným pohledem. Jsme tady od toho Vám usnadnit hledání těch nejlepších způsobů vzdělávání pro Vás. Nesnažíme se Vám nutit konkrétní řešení, platformu či software, ale ukážeme Vám jaké způsoby a technologie se dnes nabízejí, jejich výhody a nevýhody. Závěrečné rozhodnutí, zda si produkt pořídit necháme zcela na Vás.

Naše logo

Co jsme před založením Moje fajn vzdělání s.r.o. dělali?

Pozice

Webový a instruktážní designer

Dělali jsme návrhy a zpracování grafických zakázek. Video materiály, obrazové podklady, instruktážní screencasty a více. Nebojíme se podcastu, vlogů ani rozmanitých zkratek jako CMS, LMS, SCORM a dalších.

Teď tvoříme pro Vás

Nebudeme Vám nutit drahé programy a složitá řešení, pokud uvidíme, že se Vám nehodí nebo nejsou potřeba. Dokážeme zhodnotit sílu volně dostupných aplikací a nástrojů a předat ty znalosti Vám.

Napiš nám

Pozice

Školitel a trenér

Pracovali jsme pro instituce EU, ale také velké nadnárodní firmy. Tréninky a školení jsme poskytovali v České republice, zemích EU, jihovýchodní a střední Evropě a Asii.

Umíme naslouchat

Snažíme se naladit na Vaši vlnu, porozumět zadání z Vašeho pohledu a potom společně zkusit to nejlepší řešení. Pořád se zdokonalujeme v metodách výuky a prezentace.

Napiš nám

Pozice

Projektový manager

Jsme zvyklí dotahovat věci do konce a nebojíme se neúspěchů. Snažíme se ve všech situacích hledat východisko pro obě strany a využít potenciál svého týmu.

Skládáme to dohromady

Ať se děje, co se děje, snažíme se směřovat k určenému cíli.

Napiš nám

Pozice

Pracující rodič

Asi se to bude zdát nepodstatné, ale víme, co to znamená pracovat na plný úvazek a k tomu mít doma malé děti nebo s nimi pravidelně trávit volný čas (třeba jako trenéři). Myslíme si, že to z nás dělá ještě více odolné a zapálené podnikavce.

Jen tak se nevzdáme

Nic z toho, co si náš tým a zákazníci vymyslí, nás neporazí na zem, ale nakopne k ještě většímu úsilí.

Napiš nám

Moje fajn vzdělání s.r.o.
Rybná 716/24,
Staré město Praha 110 00,
IČO 09655026
info@mojefajnvzdelani.cz